wrapper

Категория: Туры по Европе

krakow 10

1-й день:

Збір групи на парковці біля стадіону
Виїзд з м. Чернівці

Переїзд україно-польського кордону.

2-й день:
Прибуття в Краків. Вільний час.
Оглядова екскурсію по Кракову . У Польщі є декілька столиць, Варшава - адміністративна, Закопане - зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Після запрошуємо на шопінг в Торговому Центрі (трансфер 3€) – це популярний, великий торгівельно-розважальний комплекс у якому, без перебільшення, є все. Мешканці Кракова стверджують, що це найкращий торгівельний центр у Європі. Тут магазини відомих брендів, кав’ярні та ресторанчиків з різноманітною кухнею і усі зручності, навіть для того, щоб просто прогулятися.

Для бажаючих трансфер до аквапарку (3€). Відпочинок в найбільшому Аквапарку (додатково оплачується вхідний квиток) центральної Європи: 8 американских гірок, басейни, джакузі, сауни, дика ріка, стінки для скалолазання ... Море незабутніх вражень - ГАРАНТОВАНО!
Поселення в готель.

Ночівля.

3-й день:

Сніданок. Виселення з готелю.
Вільний день.
Переїзд в ЕнерджіЛандію* м.Затор (15€) - найбільший парк розваг в Польщі (26 гектарів), який пропонує десятки атракціонів, призначених для будь-якого віку, як і дітей, підлітків, так і дорослих (додатково оплачується вхідний квиток).

Збір групи. Переїзд до Чернівців.

Вартість на

35+3 = 100 е

40+4 = 85 е

У вартість входить:
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі категорії 3*, сніданок в готелі
• супровід керівника групи
• страхування
оглядова екскурсію по Кракову