wrapper

Категория: Туры по Европе

Чернівці - Затор - Прага - Дрезден - Кутна Гора - Чеський Штейнберг - Чернівці | 5 днів

dr image001 

dr image003

dr image005

dr image007

1-й день:

08:30 Збір групи

09:00 Виїзд групи. Переїзд у місто Затор. Пропонуємо відвідати один з найбільших парків розваг у Європі!!! ENERGYLANDIA - райський куточок для дітей та дорослих, адже тут понад 60 різноманітних атракціонів, оснащених найновішими технологіями, прикрашених найрізнобарвнішими декораціями та найсучаснішою аудіо-візуальною сценографією. (30 євро) Поселення в готель на території Чехії. Ночівля.

2-й день:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Праги. Оглядова екскурсія Прагою - «Старе місто» . Ця захоплююча пішохідна подорож занурить нас у вир історії, казок та легенд. Вона починається з огляду головної перлини Старого міста – Староміської площі, яка наче магніт притягує до себе туристів і закохує у себе назавжди. Перед нашими поглядами постануть готичний костел Божої Матері перед Тином, шпилі якого тягнуться до самого неба, неймовірний Староміський астрономічний годинник, фігурки якого живуть своїм окремим життям, бароковий костел святого Мікулаша та легендарний Карлів міст. Дух міста заворожує, а його краса закарбується в пам'яті назавжди. Рекомендуємо завітати у ЗООПАРК! Тут на площі понад 55 г проживає чотири з половиною тисячі різноманітних жителі, які з нетерпінням очікують зустрічі з Вами! (вхідний квиток - 200 кон/дор, 150 крон/дит) Пропонуємо відвідати: • екскурсію «Сяйво старого міста» (25 євро). Протягом двох годин ми будемо милуватися краєвидами нічної Праги з верхньої палуби туристичного корабля, а також насолоджуватися смачною вечерею. Ця річкова подорож пронизана романтикою, наповнена теплою атмосферою і цікавими історіями від місцевого гіда. А шведський стіл від досвідченої команди дозволить Вам відновити сили після насиченого подіями дня. • екскурсію «Велич королів» (15 євро)*, під час якої ми відвідаємо Градчани з їх захоплюючим Празьким градом. Ця подорож дозволить нам уявити насичене пригодами та перемогами життя чеських королів, відчути дух середньовіччя та розгадати таємниці королівського міста. Ми побачимо видатну скарбницю Лоретта та різноманітні палаци празької придворної знаті. Продовжиться екскурсія у Празькому граді, де віками мешкали чеські князі та королі, а нині працює президент країни. Це справжня візитівка Праги, її серце і головна пам’ятка. Ми побачимо базиліку Святого Георгія, закладену ще у XX столітті, готичний шедевр Праги – собор святого Віта, в якому ховали королів і зберігали королівські регалії, браму Матіаша та Королівський сад з літнім палацом королеви Анни. А захоплюючим історіям, пов’язаним з Празьким градом, просто нема кінця. Поселення в готель. Ночівля.
3-й день:

Сніданок.  Вільний день у Празі.  Рекомендуємо відвідати факультативні екскурсії:    • «Зустріч з Ельбою» (трансфер та екскурсія – 28 євро). Дрезден, відомий ще як «Флоренція на Ельбі» та «Перлина Саксонії», пишається своєю архітектурою у стилі бароко, чудовими зібраннями живопису та престижними закладами освіти. Місто було вщент зруйновано в роки війни, проте, як легендарний птах фенікс відродилося з попелу, щоб знову віднайти колишню міць. Дрезден був повністю відреставрований і відновлений. Ми побачимо колишню резиденцію саксонських курфюрстів, палацовий комплекс Цвінгер, прекрасну набережну, відому як Тераса Брюля, Оперу Земпера і багато інших цікавинок. У вільний час радимо відвідати Саксонську державну оперу, відому також як Опера Земпера. Саме у цьому театрі працював Ріхард Вагнер та відбувалися прем’єри опер Ріхарда Штрауса. Також варті уваги барочна церква Фрауенкірхе, кафедральний собор Святої Трійці (Хофкірхе), настінне панно «Хода князів», три старовинні замки на правому березі Ельби, оточені унікальними парками та виноградниками, заміська резиденція саксонських монархів Пільніц. Не забувайте також про славетні саксонські смажені сосиски та ковбаски, квашену капусту, саксонські сирники кварккойльхен, саксонське пиво і вино, лікер Єгермейстер та інші місцеві смаколики. Поціновувачам шопінгу варто звернути увагу на торгівельні центри, універмаги, магазини та ринки Дрездену. • пішохідна екскурсія у нову частину Дрездена – Нойштадт (15 євро). Перш за все цей район відомий своїми нічними клубами і барами, де збирається місцева молодь. Тут розташовані популярні пішохідні вулиці з численними магазинами і кафе, Японський палац, площа з пам’ятником курфюрсту Августу Сильному, палаци і будинки багатіїв у стилі барокко. Збір групи у встановленому керівником місці. • "Саксонська Швейцарія" - міст Бастай! (15 євро) Один з наймальовничіших куточків Німеччини! Саме тут на висоті понад 190 метрів відкривається вигляд на неймовірні пейзажі. Повернення у готель. Ночівля.

4-й день:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день у Празі.  Рекомендуємо відвідати:   • Кутна Гора та Чеський Штейнберк (30 євро). Проводячи маніпуляції з кістками, черепами і взагалі всіма частинами людських скелетів, Рінт спорудив герб князя, люстру, стіни, ніші, опори, склепіння, полички та багато іншого. Новоутворена церква, споглядати на яку приїжджають туристи з усього світу, викликає неоднозначні почуття. Куди подіти останки людей, якщо місця на кладовищі немає? Чому б не побудувати духовну сакральну будівлю, яка тепер нагадує нам про плинність буття! Також відвідаємо чеську скарбницю - замок Чеський Штейнберк, де зберігаються родові колекції Штернбергів. Величезна кількість різної зброї і прикрас, стіни, прикрашені шкурами тварин, їх голови на стінах - багато поколінь власників замку Штейнберг були завзятими мисливцями. Але і розважитися господарі теж були не проти, тут влаштовували танцювальні вечори у величезних залах. На стінах добре збережені розписи і ліпнина, часто зустрічається і герб старовинного роду. Меблі, картини - все це говорить про розкіш, в якій жили господарі. Ми опинимося у минулому! Збір групи. Нічний переїзд до Чернівців.

Вартість туру:

30+3 = 170 е

40+4 = 160 е

 

У вартість туру входить:
- проїзд автобусом єврокласу;
- проживання у готелях 3*;
- харчування - сніданки в готелях;
- супровід керівника групи;
- оглядові екскурсії згідно програми туру;
- медична страхівка;
 

Додатково оплачується:

- факультативні програми;
- особисті витрати;
- депозит на факультативні екскурсії - 16 євро (тариф "Дорослі/діти").  
- власні витрати
- віза