wrapper

Категория: Туры по Европе

ДАТИ ТУРУ: 15.10.19, 28.10.19

cover original   depositphotos 43559433 stock photo budapest in autumn
 maxresdefault  Великолепный Будапешт

 

ПРОГРАМА ТУРУ:

1-Й ДЕНЬ: Виїзд з м. Чернівці, перетин кордону.

2- Й ДЕНЬ: Приїзд в м. Егер.

Егер – старовинне угорське місто, що славиться цілющими термальними купальнями, красивою архітектурою, героїчною історією, унікальними видами вина.Пообідати пропонуємо в одному з винних погребів, де зможете продегустувати найкращі вина і доповнити все це смачнючим угорським гуляшем. Вартість – 17 євро.

Далі можна відвідати Турецькі лазні та купальні – ідеальне місце для того, щоб поправити своє здоров’я. Ці бані ще пам’ятають турків і добре збереглися до нашого часу. Основний басейн має над собою купол, вкритий 200 тисячами золотих пластин. Поряд з ним знаходяться ще 6 менших за площею басейнів. Споруда добре тримає температуру сприятливу для приємних водних процедур. Термальна вода в цих місцях містить радон, який у дозованій кількості має цілющий ефект. Крім того, вона має у своєму складі молекули магнію, гідрокарбонату, кальцію. Подібна вода показана людям з захворюваннями органів опорно-рухового апарату, ревматизмі, при реабілітації після травм та хірургічного втручання. Звісно, лікування такого виду має і свої протипоказання, які обов’язково слід уточнити у лікаря.

Вхід до купалень в 2019 коштує 1600 форинтів (150 грн) для дітей, та 1900 форинтів (180 грн) для дорослих, а до турецьких лазень 1500 (140 грн) і 2200 форинтів (215 грн) відповідно. Квиток в купальні видається на цілий день, а до лазень на 2,5 години. В липні-серпні, ціни зростають приблизно на 500 форинтів за квиток.

На величний Будапешт краще дивитись з води.Факультативна екскурсія на кораблику по (26€ включено шампанське!!!) 7 мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлин, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" старовинні водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешту.

20-00 Поселення в готель. Ночівля

3- Й ДЕНЬ: Сніданок. Виселення з готелю.

10-00 Вирушаємо на оглядову екскурсію в супроводі місцевого гіда.

Будапешт – місто мостів і тепла, місто, яке по праву носить горде звання «перлина Дунаю». Ви зможете прогулятися затишними вуличками, побачити і доторкнутися до Будайської фортеці, відчути себе королем чи королевою, гордо прогулюючись по Королівському Палацу. ..Одна з найкрасивіших площ Європи - площа Героїв, парк Варошлігет і замок в ньому - Вайдахуняд. Ось і Рибальський бастіон, собор Матіяша, де одружуються всі королівські сім'ї Європи, пам'ятник Святій Трійці і... сам Королівський Палац! Звідси відкривається чудова панорама на Пешт, на Дунай і на вишуканий неоготичний Парламент.  Вільний час.

14-00 Виїзд в Україну.

Вечірній приїзд в Чернівці.

Вартість туру 95 євро

У вартість входить:

- проїзд комфортабельним автобусом

- супровід гіда

- ночівля в готелі + сніданок

- оглядова екскурсія з гідом у Будапешті

- страхування на період подорожі

Додатково оплачується:

- харчування

- особисті витрати

- обід у винному погребі з гуляшем (17 є)

689658 640