wrapper

Категория: Туры по Европе
18544236 BostonTravel.pl Energylandia Wycieczka jednodniowa 2 en1
enerdgyl Energylandia03c IMG 3000 2 1200x800 1024x683

1-й день:

3:00 – збір групи біля стадіону Буковина м. Чернівці

3:30 – виїзд на територію Польші.

Переїзд в культурну столицю Польщі - Краків.
На Вас очікує захоплююча екскурсія містом для дорослих та дітей.Ви пройдетеся по тракту, по якому протягом багатьох століть проїжджали польські королі, місце де переплітаються легенди ... Найстаріша частина міста - Ринкова площа, один із навідоміших університетів Європи - Ягелонський університет; середньовічний центр торгівлі - торгові ряди сукенніце, де Ви можете придбати сувеніри на пам'ять про проведені тут хвилини…

А діти отримають можливість побачити справжнього дракона, що дихає вогнем і поринути у середньовічну казку в стінах Вавельського замку …

Вільний час.

  • Можливість скуштувати місцеву кухню – журек, флячки, біґос, та багато іншого, місцеві кафе та ресторани манять своїм різноманіттям.
  • Прогулятися центральними вуличками
  • Відвідати оригінальний музей «Підземної торгової площі» - знаходиться під самою площею і пропонує відправитися в чарівну подорож в далекі часи. Експонати представлені завдяки роботам археологів Польщі. В даний час цей музей пропонує подивитися, як жили місцеві жителі в минулому, їхні інтереси і традиції. За допомогою цифрових макетів можна дізнатися про Краків в середні віки. Вся траса, по якій проходить маршрут музею - це збережена з 13 століття дорога. Крім історичних предметів, є комп'ютерні моделі, що відтворюють минуле життя Кракова.

Поселення в готель.
Ночівля.

1-й день:

Сніданок.

Виселення з готелю.
Трансфер в парк розваг-запрошуємо Вас в «Енерджіландію» (вхідні квитки дорослі – 119 злотих, діти – 69 злотих) - найбільший парк розваг Польщі, який можна прирівняти до «ЄвропаПарку» в Німеччині, до «Діснейленду» у Франції. Парк пропонує своїм відвідувачам розваги для будь-якої вікової категорії. Парк є місцем, де батьки разом із своїми дітьми проведуть незабутні хвилини, спільно подорожуючи у світ казок і фантазій, світ чарівних вражень і незвичайних відчуттів. Енерджіландія - це унікальне місце, де кожен може знайти щось для себе. Це величезний комплекс, де на площі 26 га розташовані близько 60 різних видів сучасних розважальних атракціонів. ВАЖЛИВИМ є той факт, що купивши один квиток, ви зможете відвідати всі 60 атракціонів без обмежень протягом цілого дня від відкриття до закриття.

17:00 – збір групи.
Виїзд на територію України.

3-й день:

Приїзд в Чернівці.

Вартість туру 85 євро

У вартість туру включено

- проїзд автобусом євро-класу по маршруту;
- проживання в готелі;
- харчування BB - сніданок;
- супровід керівника групи по маршруту;
- ознайомча екскурсія по Кракову.

У вартість туру не включено

- туристичний збір - 3.85 €/ніч/ос – оплачується при бронюванні;
- страхування;

-вхідні квитки