wrapper

yaremche_09.11Яремче - найпопулярніший курорт в Карпатському регіоні. В цьому містечку самобутній гуцульський колорит гармонійно поєднується з розвинутою інфраструктурою туристичного центра. Розташоване на річці Прут і простягається на 12 км. вздовж автомобільної траси «Івано-Франківск – Рахів-Ужгород».

Подробнее...

hotyn_fort2Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинської фортеці, одна з найкраще збережених фортець Європи XVI ст. Як тільки перейти оборонний рів і піднятися на земляний вал, фортечні укріплення відкриваються, як на долоні. Більш як на кілометр простяглися вони вздовж високого урвистого берега Дністра. Унизу на скелястому мисі, височить громада кам'яних стін. То кам'яна фортеця ХІІІ-ХVI століття.

Подробнее...

djur_vodospadНадзвичайної краси каньйоноподібна долина річки Джурин, один з найпишніших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад висотою у п’ятиповерховий будинок, червоні грунти та річкова вода після дощу - це все урочище Червоне. На крутих схилах велетенського природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород.

Подробнее...

hotyn_fort-3Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинської фортеці, одна з найкраще збережених фортець Європи XVI ст. Як тільки перейти оборонний рів і піднятися на земляний вал, фортечні укріплення відкриваються, як на долоні. Більш як на кілометр простяглися вони вздовж високого урвистого берега Дністра. Унизу на скелястому мисі, височить громада кам'яних стін. То кам'яна фортеця ХІІІ-ХVI століття.

Подробнее...

krysht_pechКришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. Загалом довжина дослідженних ходів складає близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

Подробнее...