wrapper

Категория: По Украине

* 08:00 Збір групи та виїзд з Чернівців.

* 10:00 Прибутя в с. Нирків, урочище Червоне.

djur_vodospad

Надзвичайної краси каньйоноподібна долина річки Джурин, один з найпишніших палаців Поділля 19-го століття, найбільший в Україні водоспад висотою у п’ятиповерховий будинок, червоні грунти та річкова вода після дощу - це все урочище Червоне. На крутих схилах велетенського природного амфітеатру до недавнього часу існувало поселення під назвою Червоногород. Багато століть тому все вертілось навколо Червоногородського замку. У дев'ятнадцятому столітті замок-палац набуває слави однієї з найкращих резиденцій правителів Австро-Угорської імперії.

Головна сучасна окраса урочища Червоного - найбільший рівнинний водоспад України - Джуринський водоспад. Водограй складається з двох сходинок і у висоту сягає понад 16 метрів. Кажуть водоспад рукотворний. За легендою турки, для того аби захопити неприступну Червоногородську фортецю, змінили русло річки, і на місці нового русла виник мальовничий водоспад.

* 12:00 Обід на природі біля водоспаду.

* 14:30 Прибуття в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева».

Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. Загалом довжина дослідженних ходів складає близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. Ідемо далі. І в коридорі Див натрапляємо на загадкові дива. Здається, що все довкола вкрито інеєм, чудернацькими пальмовими гіллями, листями папороті і бурштину.

У залі Скель віднайти комфортну для ніг стежину стає важко – спостерігаємо скупченням кам’яних глиб, та хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, на нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна,  миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.  грот Кам’яних Сліз , Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів,  Дружби (є навіть Преси!), зали Завалів, Втрачених сподівань– це лиш частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію та легенду.

* 17:00 Збір групи, виїзд на Чернівці.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА ОДНУ ОСОБУ ПРИ ГРУПІ:

 

15+1

30+3

40+4

Діти

200 грн.

200 грн.

180 грн.

Дорослі

200 грн.

200 грн.

180 грн.

У вартість туру входить:

  •  Переїзд комфортабельним автобусом євро класу.
  •  Екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки в печеру «Кришталева» (діти 15 гр., дорослі 20 грн.)