wrapper

Категория: По Украине

* 08:00 Збір групи та виїзд з Чернівців.

* 10:00 Прибуття в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева».

krysht_pech

Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. Загалом довжина дослідженних ходів складає близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. Ідемо далі. І в коридорі Див натрапляємо на загадкові дива. Здається, що все довкола вкрито інеєм, чудернацькими пальмовими гіллями, листями папороті і бурштину.

У залі Скель віднайти комфортну для ніг стежину стає важко – спостерігаємо скупченням кам’яних глиб, та хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, на нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна,  миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.  грот Кам’яних Сліз , Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів,  Дружби (є навіть Преси!), зали Завалів, Втрачених сподівань– це лиш частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію та легенду.

* 12:30 Обід. Переїзд до Хотина

* 14:00 Прибуття в Хотин.

Запрошуємо відвідати одне з 7 чудес України - Хотинської фортеці, одна з найкраще збережених фортець Європи XVI ст. Як тільки перейти оборонний рів і піднятися на земляний вал, фортечні укріплення відкриваються, як на долоні. Більш як на кілометр простяглися вони вздовж високого урвистого берега Дністра. Унизу на скелястому мисі, височить громада кам'яних стін. То кам'яна фортеця ХІІІ-ХVI століття. Земляний вал з бастіонами, який обмежує прямокутну в плані площу, збудований пізніше, на початку XVІII століття. Закріпачені селяни Хотинщини у 1718 році вирили широкі і глибокі рови, насипали високі вали, вимурували кам'яні стіни... Хотинська фортеця є досить цікавою пам'яткою оборонної архітектури. Щоб відчути її красу і велич, радимо спуститися дорогою вимощеною кам'яними плитами, обійти фортецю навкруги, роздивитися барвисті орнаменти на оборонних стінах.

* 17:00 Збір групи, виїзд на Чернівці.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА ОДНУ ОСОБУ ПРИ ГРУПІ:

 

30+3

40+4

Діти

185 грн.

170 грн.

Дорослі

170 грн.

165 грн.

У вартість туру входить:

  • Переїзд комфортабельним автобусом євро класу.
  • Екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачується:

  •  Вхідні квитки в печеру «Кришталева» (діти 15 гр., дорослі 20 грн.)
  • Вхідні квитки в  фортецю (діти 10 гр., дорослі 20 грн.)