wrapper

Категория: По Украине

* 08:00 Збір групи та виїзд з Чернівців.

* 10:00 Прибуття в Кривче, екскурсія в печеру «Кришталева».

krysht_pech2

Кришталева печера знаходиться неподалік с. Кривче Борщівського району. Це найбільш досліджена печера в Тернопільській області, в її галереях проведено освітлення і обладнано для відвідування туристами. Загалом довжина дослідженних ходів складає близько 22 км, а розроблений туристичний маршрут – 2.8 км. За незвичну красу, Кришталеву печеру, називають підземною перлиною Поділля.

На початку стіни та склепіння Кришталевої печери виблискують кришталиками темно-коричневого гіпсу, вимиті водами стародавнього Сарматського моря. Ідемо далі. І в коридорі Див натрапляємо на загадкові дива. Здається, що все довкола вкрито інеєм, чудернацькими пальмовими гіллями, листями папороті і бурштину.

У залі Скель віднайти комфортну для ніг стежину стає важко – спостерігаємо скупченням кам’яних глиб, та хаотично розкиданими кам’яними пірамідами. У Зоологічному залі, на нас очікують не рукотворні скульптури сови, дельфіна,  миші, орла та інших чарівних створінь. Підземний світ балансує між казкою і реальністю.  грот Кам’яних Сліз , Зал Буйвола, лабіринт Кам’яних Квітів,  Дружби (є навіть Преси!), зали Завалів, Втрачених сподівань– це лиш частинки мозаїки підземних маршрутів печери, кожна з яких – неповторна і має свою історію та легенду.

* 12:30 Обід. Переїзд до Кам’янець-Подільського.

hotyn_fort-3Кам’янець Подільський – місто, що зберегло дух середньовіччя. Своєрідність та унікальність його полягають у гармонійному поєднанні ландшафту і містобудівної структури середньовічного міста, в якому військові інженери, використовуючи чудові природні властивості, створили фортифікаційну систему, що не має аналогів у Європі…

Сьогодні чимало туристів захоплюються вдалим поєднанням міцних оборонних мурів міста, Старого замку (XII–XVIII ст.) та високих стрімких скель каньйону річки Смотрич. Надзвичайно привабливий для любителів фортифікації і комплекс укріплень Нового замку, збудований у XVII ст., що є єдиним збереженим зразком такого типу споруд нідерландської школи. Неабиякий інтерес викликає й унікальний Замковий міст, що сполучає Старе місто із Замковим комплексом.

* 17:00 Збір групи, виїзд на Чернівці.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА ОДНУ ОСОБУ ПРИ ГРУПІ:

 

30+3

40+4

Діти

195 грн.

180 грн.

Дорослі

185 грн.

170 грн.

У вартість туру входить:

  •  Переїзд комфортабельним автобусом євро класу.
  •  Екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачується:

  • Вхідні квитки в печеру «Кришталева» (діти 15 гр., дорослі 20 грн.)
  • Вхідні квитки в  фортецю (діти 10 гр., дорослі 20 грн.)