wrapper

Категория: По Украине

Ви не були у Львові? Поспішайте до нас!

lvivПриїзд до Львова. Зустріч з гостинним висококваліфікованим гідом.

Прямо від вокзалу – пам’ятки архітектури кінця XX ст. Ви вирушите у подорож одним з найзагадковіших та привабливих міст України. Ви відвідаєте величний бароковий греко-католицький собор Св. Юра, побуваєте в унікальній Вірменській церкві, де побачите незабутні містичні фрески Генріка Розена.

Відвідання Католицького костелу XIV ст., древньої Успенської православної церкви епохи Ренесансу, прогулянка середньовічною площею Ринок, знайомство з палацом польського короля Яна III Собеського нікого не залишить байдужим! На додаток Ви спуститесь у підземелля старовинної „Аптеки – Музею” та підніметесь на вежу Львівської Ратуші! Ви довідаєтесь багато цікавих історичних фактів з історії України.

Перепочити та набратися сил ми пропонуємо в одній з львівських затишних кав’ярень, де для Вас буде організований обід.

Личаківське кладовище. Один з найкрасивіших пантеонів України, де спочивають І.Франко, М.Шашкевич, С. Крушельницька, композитори Людкевич, Колеса, Івасюк, Білозір, де поховані видатні польські художники та письменники, вчені із світовим ім’ям і відомі архітектори... Це місце не оминає жоден турист. Личаківське кладовище є музеєм архітектури та історії під відкритим небом, яке вражає своєю красою та величчю. 1,5 – годинна екскурсія кладовищем назавжди запам’ятається Вам!

Після екскурсії ми пропонуємо Вам прогулятися старовинними вуличками Львова, відчути їх особливий настрій, завітати до однієї з багато численних цукерень або кав’ярень, якими так славиться старовинне місто. Цей час Ви проведете так, як самі бажаєте.

В залежності від розкладу поїзду гід відпровадить Вас на залізничний вокзал міським транспортом. Це займе у Вас не більше 15 хвилин, якщо Ви скористаєтесь традиційним львівським трамваєм.

За додаткову оплату, за бажанням туристів, у разі пізнього від’їзду, ми можемо організувати відвідання Оперного театру або Аквапарку „Пляж” найбільшого закритого водного парку України.

Ласкаво просимо до Львова, де за один день можна багато довідатись та отримати справжнє задоволення.

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА ОДНУ ОСОБУ ПРИ ГРУПІ:

 

15+1

25+2

30+2

40+4

Діти

350 грн.

370 грн.

380 грн.

390 грн.

 

У вартість входить:

  • Квитки на поїзд – плацкарт;
  • Харчування згідно програми;
  • Екскурсійне обслуговування;
  • Страхування.

 Додатково оплачується:

  •  Вхідні квитки до екскурсійних об’єктів ( приблизно 30-40 грн.);
  •  Особисті витрати.

 Ми пропонуємо по даному напрямку тури з різною тривалістю та різноманітним екскурсійним обслуговуванням.