wrapper

Категория: По Украине

mukacheve-22Закарпаття — це єдина частина України, розташована за головним карпатським хребтом, яка входить до обсягу паннонського басейну, а тим самим єднає Україну з цією частиною Сер. Европи.

Палаци і замки

Перші захисні укріплення з'явилися на Закарпатті ще в бронзовому столітті. Але найбільш досконалі замки почали зводити в ХІ-XVІІ ст. На Закарпатті налічується 12 середньовічних замків. Але якщо замки необхідні були для проведення війн, то для спокійного світського життя відомі феодальні сім'ї прагнули будувати спокійніші, але в той же час грандіозніші палаци. Великі розміри, розмах, розкіш в інтер'єрі внутрішніх приміщень, оригінальність і різноманітність архітектурних стилів – все це характеризує дворянські палаци.

Замки

Мукачевський (м.Мукачево) замок "Паланок" – пам'ятник фортифікаційної архітектури та історії 13-17 ст. На горі вулканічного походження в далекі часи існували різні земляні і дерев'яні укріплення. В 9-10 ст. тут була споруджена невелика фортеця для охорони Карпатських кордонів Київської Русі.

Чинадієвський замок (м.Чинадієво) був побудований в ХV ст. бароном Перені. В 1657 р. замок був значно пошкоджений польськими військами князя Любомирського. Пізніше замок виконував функції в'язниці.

Невицький замок – вперше згадується на початку ХIV ст., як опорна база місцевих феодалів проти королівської влади Карла Роберта Анжу. В XІ ст. замок переходить до володінь графам Другетам, які будують на місці дерев'яного замку кам'яний. В 1644 р. під час релігійних воєн трансильванський князь Ракоці зруйнував замок.

Вілла Шенборнів (санаторій "Карпати", Мукачевський район). Побудована в 1890 році. Романтизм. Будівля має понад 300 вікон. Поруч вокзал і парк, які виконані в стилі романізму.

Екскурсія Миколаївським жіночим монастирем.

Мукачевський монастир бере свій початок в XI столітті від нащадків великого князя Ярослава Мудрого, тобто від його дочки Анастасії і її чоловіка угорського короля Андрія I. За переказами з королем з Києва приїхали ченці Києво-Печерського монастиря, які і заклали Мукачевську обитель.

У 1339 р. намісником м. Мукачево Федором Корятовичем були споруджені нові стіни монастиря, а також обителі було передано багато земель. Монастир тоді стає центром православ’я і культури Закарпаття.

До сьогодні монастир залишається дічим і відкритий для вірян і туристів.

У монастирі знаходиться багато шанованих Святинь. Серед них Ікона Божої Матері, Скоропослушниця, Іверська Ікона Божої Матері, привезена зі святої гори Афон, і рака з частиною мощів Преподобного Мойсея Угріна.

Покровському чоловічому монастирі.

Чоловічий монастир в с. Ракошино заснований 2001 р. Церква монастиря побудована у 1920-рр. В радянський час богослужіння в храмі припинились, тут діяв музей атеїзму. У 1990-ті рр.. будівля була дуже занедбана. Друге життя храму подарував архімандрити Митрофан, настоятель новоствореного монастиря. Насельники ведуть широку місіонерську роботу серед дітей-сиріт та молоді. Серед святинь монастиря найвизначніші: Іверська ікона Божої Матері, ікона святого великомученика і целителя Пантелеймона з часткою його мощів, ікона Божої Матері «Знамення», ікона «Ісус Христос» – Сонце Правди, крім того, в монастирі є частини мощів різних святих.


ЯРЕМЧЕ
– відомий кліматичний курорт Карпат, розташований в долині річки Прут. Пам'ятка курорту – водопад Гук. Яремче – гірськокліматичний низькогірській курорт на висоті більше 650 м над рівнем моря. У 28-ми км від центру Яремче знаходиться Яблунецький перевал, де пропонуються 5 гірськолижних бугельних підйомників від 600 до 1100 м (функціонують до кінця березня).

Яремче, Яблуниця, Ворохта, Буковель, «Мигово» – всі ці курорти досить відомі і улюблені багатьма тисячами туристів не лише з України, але і з країн СНД і Європи. Пишність Карпатських гір, особливий гуцульський колорит, м'якість клімату, невинність дикої природи у поєднанні з комфортабельними умовами розміщення і розумними цінами приваблює до Українських Карпат все більше і більше туристів.

Яремче (стара назва – Яремча:до 2006р.) – гірський кліматичний курорт, найвідомійший туристичний центр Івано-Франківскької області, який знаходиться на висоті 550-585 м. над рівнем моря. До Яремчанської міської ради відносяться - смт.Ворохта, с.Микуличин, с.Татарів, с.Поляниця, с.Яблуниця, с.Вороненко з населенням 22 тис.осіб. Курорт Яремче розташований на території Карпатського національного природного парку.День міста Яремче(остання неділя липня.


1-Й ДЕНЬ:

6.00 ВИЇЗД ГРУПИ З М. ЧЕРНІВЦІ

12.00 (орієнтовно). ПРИЇЗД В М. МУКАЧЕВЕ. ПОСЕЛЕННЯ В ГОТЕЛЬ.

13.00   ОБІД

13.30 – 19.30 ЗАПЛАНОВАНА  ЕКСКУРСІЙНА ПРОГРАМА ( 6 ГОД)

Екскурсія в м. Мукачеве ( замок «Паланок», історичний центр міста), Чинадієвський ( Сент-Міклош), Невицький (замок Наречених), заїзд на кабанячу ферму, замок «Шенборнів» (санаторій «Карпати»).

19.30 ПОВЕРНЕННЯ В ГОТЕЛЬ. ВЕЧЕРЯ

 

2-Й ДЕНЬ:

8.00-9.00 СНІДАНОК

10.00 ВИЇЗД З М.МУКАЧЕВЕ

14.00(орієнтовно) ПРИБУТТЯ В ЯРЕМЧЕ

14.30 – 16.00 ВІЛЬНИЙ ЧАС,  ВІДВІДУВАННЯ СУВЕНІРНОГО РИНКУ, МИЛУВАННЯ ПРИРОДОЮ

16.00 ВИЇЗД В М. ЧЕРНІВЦІ

18.00 ПРИБУТТЯ ДОДОМУ


 

ВАРТІСТЬ ТУРУ НА 1 ОСОБУ СКЛАДАЄ:

 • 30 ЧОЛ + 3 дорослих (БЕЗКОШТОВНО) – 680 ГРН.
 • 40 ЧОЛ + 4 дорослих (БЕЗКОШТОВНО) – 610 ГРН.

Вартість включає:

 • Проїзд по маршруту автобусом євро класу
 • Проживання в готелі
 • Сніданок
 • Послуги гіда
 • Екскурсійна програма (6 год.)
 • Страхівка
 • Супровід ГАЇ

Додатково оплачується:

 • Обід + вечеря- 65 грн /особу
 • Вхідні квитки – 45грн / особу
 • Особисті витрати (сувеніри)