wrapper

Категория: По Украине

aquapark-1Один з найсучасніших центрів відпочинку України, який поєднує в собі розважальний, спортивний та оздоровчий відпочинок. Тут ви зможете весело провести час зі своїми друзями, рідними та колегами по роботі, відчути море позитивних емоцій і незабутніх вражень під звуки улюблених мелодій на дискотеці морських хвиль.

aquapark-2

Тривалість: 1 день

Транспорт: автобус

Сезонність: цілий рік

Програма туру

8:00. Збір групи за домовленістю та виїзд з Чернівців.

11:00. Приїзд до аквапарку «Цунамі», одного з найбільших на Західній Україні, в якому переплітаються всі види відпочинку в аквапарку. Даний комплекс захоплює різноманітними водними атракціонами для дорослих і дітей. До ваших послуг головний басейн з випливом назовні, басейн «СЕРФІНГ», приймальний басейн з гірками, басейн «ХВИЛЯ», гірка «КАМІКАДЗЕ», «АНАКОНДА», «ВІТРАЖ», «ДАЙВІНГ КЛУБ» - 12.5 м. А на маленьких відвідувачів аквапарку чекає ДИТЯЧИЙ БАСЕЙН з гірками та фонтанами. 

14:00 – 15:00 Обід. 

16-00  Прибуття в м. Коломия. Відвідування музею «Писанка»

17-00 Виїзд до Чернівців

19:00. Прибуття в м. Чернівці.

У вартість включено:

 •  проїзд комфортабельним автобусом
 • 3 години перебування в аквапарку
 • екскурсія по музею «Писанки»
 • супровід керівника групи.

У вартість не включено:

 • обід
 • сувеніри
 • особисті витрати 

З собою мати:

 • шапочка для плавання
 • змінне взуття,
 • рушник

Музей "Писанка"

pysanka13

Єдина у світі культурна установа, збудована у вересні 2000 року спеціально для збереження і експонування творів писанкового розпису – писанок.

Архітектурна споруда у формі найбільшого у світі писанкового яйця стала візиткою Коломиї і приваблює відвідувачів з усіх країн.

Урочисте відкриття музею "Писанка" відбулося 23 вересня 2000 року, під час Х Міжнародного Гуцульського фестивалю. Концепцію експозиції музею розробила директор Я.Ткачук, а втілили в життя коломийські художники В.Андрушко та М.Ясінський.

Музей володіє колекцією понад 6000 писанок, представлених з переважної більшості областей України (Тернопільської, Львівської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Одеської), а також з Пакистану, Шрі-Ланки, Білорусі, Польщі, Чехії, Швеції, США, Канади, Франції, та Індії.

Сама по собі писанка – це переважно куряче (гусяче) яйце, розписане за специфічною технологією воском і зафарбоване природними, чи аніліновими фарбниками. Традиція такого розпису в гуцульському регіоні сягає глибин багатовікової історії й становить унікальне надбання творів мініатюрного живопису, орнаментику яких збережено за язичницькими символами.

Протягом кількох десятиліть невідомим залишався метод зберігання і реставрації писанки, який винайшли коломийські музейники. Завдяки цьому тепер усі зацікавлені мають змогу милуватися філігранністю гуцульських писанок.

В музеї існує традиція - перші особи держави під час відвідин музею отримують подане професійною писанкаркою біле куряче яйце, розтоплений бджолиний віск і писачок, яким залишають свій автограф на поверхні яйця, а далі розписують як писанку.

В експозиції музею є писанки з підписами Президентів України Л.Кучми, В.Ющенка, багатьох видатних політичних діячів України.

ДЛЯ ГРУПИ  ДІТЕЙ ВАРТІСТЬ ТУРУ НА 1 ОСОБУ СКЛАДАЄ:

 • 30 ЧОЛ+2 ДОРОСЛИХ  (БЕЗКОШТОВНО) – 420 ГРН.
 • 40 ЧОЛ+ 4 ДОРОСЛИХ  (БЕЗКОШТОВНО) –400 ГРН